LanSHOP

Opis aplikacji

Prosta aplikacja na smartfony z Androidem do kontrolowania wydatków i porównywania z zarobkami. Aplikacja umożliwia zapis w różnych walutach z przeliczeniem sum i statystyk na PLN, dodawanie obrazów i wykonywanie zdjęć, zarządzanie kategoriami i sklepami/dostawcami.

LanSHOP wykorzystuje do przechowywania informacji bazę danych SQLite, która zostaje skopiowana na kartę pamięci w telefonie (folder LanSHOP). Usunięcie aplikacji nie spowoduje zatem usunięcia bazy danych, którą można odczytać na każdym komputerze w przyszłości.

Aplikacja nie gromadzi i nie udostępnia żadnych danych użytkownika. Nie wykorzystuje też połączenia internetowego.

Gdzie pobrać

Aplikacja jest do pobrania w sklepie google play: LanSHOP

Polityka Prywatności

Firma Lanosik Piotr Szatkowski szanuje prawo użytkowników aplikacji przez nią stworzonych  do prywatności i oświadcza, że nie gromadzi żadnych danych użytkownika korzystającego z aplikacji LanSHOP. Aplikacja zapisuje bazę danych wyłącznie w lokalnym systemie plików i jest wykorzystywana wyłączenie jako zbiór danych do działania aplikacji.

1. Firma Lanosik Piotr Szatkowski informuje, iż podczas użytkowania aplikacji zapisywane są tylko dane na urządzeniu klienta.

2. Aplikacja nie pobiera i nie przesyła żadnych danych użytkownika mogących go zidentyfikować.

3. Aplikacja może korzystać z następujących uprawnień:

  1. Pamięć – karta SD – dzięki temu uprawnieniu aplikacja może zapisywać dane w pamięci urządzenia – baza danych tworzona przez użytkownika,
  2. Dostęp do sieci – do aktualizacji aplikacji
  3. Dostęp do aparatu – uprawnienie potrzebne do funkcjonalności, które wymagają zrobienie zdjęcia, tylko zapisywane lokalnie – funkcjonalność aplikacji.
  4. Dostęp do Galerii Zdjęć – wykorzystywany tylko w funkcjonalności, które dają możliwość zamieszczenie swojego zdjęcia

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami na adres info@lanosik.pl


Najnowsze komentarze